Zgłoszenie antykorupcyjne_

Formularz zgłoszenia
potencjalnego i / lub rzeczywistego działania korupcyjnego

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi danych osobowych wprowadzonych do formularza zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KARTON-PAK S.A. moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu, w tym w szczególności adresu e-mail wyłącznie dla niezbędnych potrzeb weryfikacji zgłoszenia i prowadzenia postępowania wyjaśniającego. *

Czy osoba zgłaszająca wyraża zgodę na skontaktowanie się w celu uzyskania informacji związanych ze zgłoszeniem? *

Tak
Nie
* - pole wymagane

Treść polityki
Polityka antykorupcyjna

Zapobieganie i zwalczanie korupcji jest priorytetem Zarządu KARTON-PAK S.A.. W związku z tym, w Firmie obowiązuje POLITYKA ANTYKORUPCYJNA. Systematyczna analiza ryzyka jest podstawą Polityki Antykorupcyjnej. W celu przeciwdziałania korupcji i eliminacji wszelkich zjawisk korupcyjnych, analiza obejmuje wszystkie obszary działalności KARTON-PAK S.A.

Kluczowym elementem programu jest proces sprawdzania partnerów biznesowych, identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz podejmowanie działań, mających na celu wyeliminowanie ryzyka korupcji. Szczególną wagę kładziemy na informowanie i szkolenie naszych pracowników, jak i partnerów biznesowych. Elementem Polityki Antykorupcyjnej jest system zgłaszania informacji o potencjalnych zagrożeniach i naruszeniach przepisów. System ten pozwala uchronić nas oraz naszych partnerów biznesowych przed naruszeniami. W tym celu został stworzony formularz gdzie można wysyłać informacje na temat potencjalnych i/lub rzeczywistych działań korupcyjnych. Ponadto bezpośrednio w spółce można dokonać takiego zgłoszenia (np. bezpośredniemu przełożonemu lub Zarządowi spółki). Oba systemy zapewniają ochronę i poufność osoby zgłaszającej.

Informujemy, iż w przypadku braku dowodów czy braku szczegółowych informacji związanych ze zgłoszeniem – jego rozpatrzenie może być utrudnione lub niemożliwe. W przypadku dokonania zgłoszenia, osoba zgłaszająca ma możliwość wskazania danych osobowych. W takim przypadku KARTON-PAK S.A. będzie Administratorem danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane dla celów weryfikacji zgłoszenia, przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego, w związku z przeciwdziałaniem i zwalczaniem korupcji. Podanie danych jest dobrowolne, ale może okazać się niezbędne dla potrzeb weryfikacji zgłoszenia i prowadzenia postępowania wyjaśniającego, w tym skontaktowania się o ile będzie to niezbędne. Brak podania danych osobowych może w zależności od okoliczności utrudnić lub uniemożliwić realizację weryfikacji zgłoszenia, przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego, w związku z przeciwdziałaniem i zwalczaniem korupcji.


Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne