Polityka jakości_

Jakość w firmie Karton-Pak S.A. oznacza znacznie więcej niż w typowych drukarniach i to nie tylko ze względu na grupę klientów z którymi mamy zaszczyt współpracować.

Doświadczenie

Będąc doświadczonym dostawcą opakowań kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo, precyzję wykonania oraz powtarzalną jakość naszych produktów.

Technologie

Specjalistyczne urządzenia kontrolno–pomiarowe, świetnie przeszkolony personel oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. 

Kontrola

Na każdym etapie produkcji zapewniamy zgodność wyrobu z zaakceptowanym przez klienta wzorcem oraz gwarantujemy powtarzalność między nakładami.

Jakość

Spełniamy najbardziej rygorystyczne wymagania stawiane producentom opakowań w zakresie bezpieczeństwa higienicznego. Posiadamy i wydajemy wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Laboratorium mikrobiologiczne

Bezpieczeństwo produkowanych przez nas opakowań i dbałość o dobro klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Poza ciągłym doskonaleniem procedur bezpieczeństwa, jako jeden z nielicznych producentów opakowań w Europie stworzyliśmy laboratorium badań mikrobiologicznych.

1
Laboratorium pomiarowe

Nowoczesne i stale nadzorowane urządzenia pomiarowe gwarantują pełną kontrolę komponentów wykorzystywanych do produkcji opakowań.

2
Laboratorium badań sensorycznych

Wyroby Karton-Pak S.A. poddawane są regularnej analizie sensorycznej. Dzięki tym badaniom nasze opakowania są bezpiecznie i spełniają najwyższe parametry sensoryczne.

3

Certyfikaty

W Karton-Pak S.A. obowiązuje Zintegrowany System Zarzadzania, który obejmuje wszystkie aspekty działalności naszej organizacji:

Certyfikat ISO 14001:2015
Certyfikat ISO 14001:2015

System zarządzania środowiskowego. Równie ważna jak troska o jakość, jest dla nas dbałość o środowisko. Stosowanie przyjętej polityki środowiskowej jest realizowane w oparciu o świadome korzystanie z zasobów naturalnych oraz stały nadzór nad obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony środowiska.

CERTYFIKAT FSC, FSC® C113661
CERTYFIKAT FSC, FSC® C113661
Produkujemy opakowania z surowców pochodzących wyłącznie z certyfikowanych lasów i innych źródeł kontrolowanych zgodnie ze standardami Kontroli Pochodzenia Produktu FSC®.

Pytaj o certyfikowane produkty FSC® w naszej ofercie.

Certyfikat BRC/IOP
Certyfikat BRC/IOP

Międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Wdrożony w naszej firmie system BRC/IOP gwarantuje bezpieczeństwo produkowanych opakowań oraz spełnienie rygorystycznych wymagań w zakresie higieny. Produkowane przez nas opakowania nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.


Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne