DIAMENTY FORBES'A 2012

DIAMENTY FORBES'A 2012

W rankingu "Diamenty Forbes'a 2012" KARTON-PAK S.A. znalazł się na bardzo wysokiej pozycji - w rankingu ogólnopolskim znalazł się na 494 pozycji a w województwie lubuskim nasza firma zajęła 12 miejsce .

Diamenty Forbes'a są prestiżowym rankingiem prezentującym polskie przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w ostatnich trzech latach, zarówno w skali województwa, jak i kraju.

W zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 małych).

W lutowym numerze magazynu Forbesa opublikowano Raport Diamenty Forbesa 2012 z pełną wersją rankingu i omówieniami

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!