500 MENEDŻERÓW 2013

Mamy przyjemność zakomunikować, że w drugiej edycji rankingu "500 Menedżerów 2013" znalazł się Prezes naszej spółki Pan Jerzy Sarama. Ranking powstał w wyniku współpracy "Pulsu Biznesu" i międzynarodowej wywiadowni gospodarczej D&B Polska.

Prezes Jerzy Sarama znalazł się na 339 pozycji.

Jest to szczególne wyróżnienie bo w rankingu brało udział niemal 3,5 mln firm. W rankingu brały udział firmy, które są firmami o minimalnym ryzyku współpracy. Musiały one spełnić kilka wymagań: działają na rynku co najmniej trzy lata, w latach 2012-11 wykazały się wzrostem wartości sprzedaży i zysku, mają dodatni wynik finansowy, terminowo wywiązywały się z obowiązku publikacji swoich danych finansowych lub bezpośrednio przesłały swoje sprawozdanie do Bisnode D&B Polska. Poza tym są cenione w środowisku biznesowym i mają nieposzlakowaną opinię i nie odnotowano wobec nich negatywnych zdarzeń prawnych w sądach gospodarczych (wniosków o upadłość lub likwidację)

Więcej na stronie:

http://kariera.pb.pl/3501118,23427,500-najlepszych-menedzerow

 

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!