Gazela Biznesu 2015 oraz Super-Gazela 2015

Gazela Biznesu 2015 oraz Super-Gazela 2015

28 grudnia 2015 r. dziennik Puls Biznesu opublikował listę najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce. Autorem zestawienia od 15 lat jest firma Coface Polska, odpowiadająca za dostarczenie sprawdzonych informacji oraz weryfikację danych nt. firm z listy rankingowej.

Z radością informujemy, że w 2015 roku firma Karton-Pak S.A. po raz dwunasty znalazła się w zaszczytnym rankingu wyróżnionych tytułem Gazela Biznesu 2015, zajmując tym samym 1738 miejsce. Nasze przedsiębiorstwo zostało również nagrodzone najbardziej prestiżowym tytułem Super-Gazela Biznesu 2015. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które w danym województwie najdłużej, nieprzerwanie otrzymują tytuł Gazeli Biznesu.

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne