GAZELE BIZNESU 2014

Nasza spółka znalazła się wśród laureatów XV edycji rankingu Gazele Biznesu 2014  - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Autorem rankingu Gazele Biznesu przygotowywanego dla dziennika Puls Biznesu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która przeprowadziła analizę statystyczną i jakościową tysięcy polskich przedsiębiorstw, aby w zestawieniu znalazły się firmy nie tylko spełniające twarde kryteria rankingu, ale także wiarygodne.

Mamy przyjemność zakomunikować, że nasza firma kolejny raz znalazła się w zaszczytnym rankingu laureatów - znaleźliśmy się na 1571 miejscu. To już jedenasty raz nasza firma znalazła się  w tym zestawieniu.

Jako specjale wyróżnienie naszej firmie przyznano tytuł – Super Gazeli Biznesu 2014.

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne