GAZELE BIZNESU 2006

GAZELE BIZNESU 2006

W grudniu 2006 "Puls Biznesu" - jedyny w Polsce dziennik poświęcony wyłącznie tematyce biznesowej zorganizował po raz siódmy ogólnopolski ranking "Gazele Biznesu 2006".

W tym celu przebadano 20 tys. bilansów firm, które mogły spełniać podstawowe kryteria: wynik finansowy potwierdzający dynamiczny rozwój, a także poświadczona wiarygodność. Ocenie podlegały wyniki z lat 2003-2005, w których kandydaci powinni osiągać stały wzrost obrotów i odnotowywać zyski.

Do grona Gazel Bizesu zakwalifikowano 3404 przedsiębiorstwa, w tym po raz trzeci z kolei firmę Karton-Pak S.A.!

Przyznany firmie Karton-Pak S.A. certyfikat potwierdza wysokie miejsce w rankingu oraz przynależność firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne