NAJZDROWSZE PRZEDSIĘBIORSTWO WEHIKUŁY CZASU

NAJZDROWSZE PRZEDSIĘBIORSTWO WEHIKUŁY CZASU

Gazeta Prawna w numerze 196 (2066) z 09 października opublikowała ranking Najzdrowszych Przedsiebiorstw Wehikuły Czasu.

Ranking sporządzono wraz z  Dun & Bradstreet. Mamy przyjemność zakomunikować, że nasza spółka znalazła się w gronie laureatów.

W rankingu znalazły się firmy, które spełniły kryteria:

  • złożyły do KRS, opublikowały w Monitorze Polskim B lub udostępniły bezpośrednio wywiadowi Dun and Bradstreet bilans oraz rachunek zysków i strat za 2006 rok;
  • wartość sprzedaży spółki za 2006 rok mieści się w przedziale 10-300 mln zł;
  • wzrost sprzedaży w ostatnich dwóch latach

Podstawą klasyfikacji w rankingu był wskaźnik ryzyka upadłości (failure score) stworzony przez D&B, obliczany na podstawie modelu statystycznego, który wyznacza prawdopodobieństwo upadku firmy w ciągu następnych 12 miesięcy. Prawdopodobieństwo wyznaczono na podstawie obserwacji zachowań 45 tys. firm prowadzących pełną księgowość. Im większa wartość wskaźnika failure score tym firma przedstawia sobą mniejsze ryzyko.  

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne