GAZELE BIZNESU 2007

GAZELE BIZNESU 2007

Po raz siódmy firma Coface Poland przygotowała zestawienie najbardziej dynamicznych firm w Polsce "Gazele Biznesu 2007".  Ranking promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty. Stąd przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują to nie tylko sprawdzone, kwalifikowane i wiarygodne firmy, ale także takie, które preferują solidność i jawność działania.W tym roku tytuł ten przypadł 3795 przedsiębiorstwom. To aż o 400 firm więcej niż w roku ubiegłym

Z wielką przyjemnością mamy przyjemność zakomunikować,  że  nasza firma już po raz czwarty znalazła się w gronie firm wyróżnionych tytułem "Gazela Biznesu 2007"

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne