PARTNER ROKU 2007

PARTNER ROKU 2007

Michael Huber Polska - to firma z którą łączą naszą spółkę wieloletnie kontakty. To nasz podstawowy dostawca farb. W tym roku Kapituła firmy Michael Huber Polska w składzie: Janusz Cymanek - Prezes, Bożena Bodek - Dyrektor Zarządzający, Renata Kapska-Wittek – Dyrektor Finansowy, Waldemar Szczepański – Dyrektor Pełnomocnik Zarządu, oceniała jakość partnerskiej współpracy w roku 2007.
Wskaźniki szczególnie istotne które decydowały przy ocenie to: wielkość sprzedaży, moralność płatnicza, zdolność do rozwoju, jego dynamika oraz osiągnięcia, działalność innowacyjna, stabilność.

Mamy przyjemność zakomunikować, że firma Michael Huber Polska wyróżniła naszą spółkę zaszczytnym tytułem "Partner Roku 2007".

Wręczenie honorowego dyplomu i pucharu odbyło się w siedzibie firmy w dniu 13.04.2008. Na zakończenie uroczystości rozegrano mecz w piłkarzyków połączonymi siłami obu firm. 

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne