DIAMENTY FORBES'A 2009

DIAMENTY FORBES'A 2009

W rankingu "Diamenty Forbes'a 2009" KARTON-PAK S.A. znalazł się na bardzo wysokiej pozycji - w województwie lubuskim nasza firma zajęła 12 miejsce .

Diamenty Forbes'a są prestiżowym rankingiem prezentującym polskie przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w ostatnich trzech latach, zarówno w skali województwa, jak i kraju.Ranking DIAMENTY FORBESA 2009 będzie opublikowany w lutowym wydaniu miesięcznika Forbes (nr 2/2009, na rynku 28 stycznia 2009) na łamach specjalnego Raportu. Będzie to już trzecia edycja rankingu. Przy sporządzaniu wyceny wartości pod uwagę będą brane wyniki finansowe z lat 2005 -2007. Przy tworzeniu rankingu współpracowała Wywiadownia Gospodarcza Dun & Bradstreet, która przy tworzeniu zestawienia uwzględnia firmy, które w terminie złożą do KRS-u swoje sprawozdania finansowe za rok 2007 lub opublikują je w Monitorze Polskim B.

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne