Firma_

Jesteśmy jednym z największych w kraju producentów opakowań

Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami na świecie. Zaufanie, jakim od wielu lat obdarzają nas klienci, traktujemy jako zobowiązanie do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Przez wszystkie lata swojej działalności nieustannie wspieramy naszych partnerów w osiąganiu sukcesów rynkowych. Oferujemy swoim klientom drukowane techniką offsetową, wielobarwne, lakierowane i klejone wielopunktowo opakowania z tektur litych, które służą jako opakowania jednostkowe w wielu branżach, takich jak: spożywcza, elektroniczna czy chemia gospodarcza.

70+
Lat cennego
doświadczenia
Dowiedz się więcej

Co nas wyróżnia?

Elastyczność

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. 

Terminowość

Zapewniamy maksymalnie krótki czas produkcji opakowań oraz terminową realizację dostaw.

Innowacje

Nieustannie czuwamy nad rozwojem technologii i od lat inwestujemy w bardzo nowoczesne maszyny i urządzenia.

Jakość

Opakowania Karto-Pak S.A. charakteryzują się doskonałym nadrukiem, wysokimi parametrami sztywności i precyzją wykonania.


Bez przerwy czuwamy nad rozwojem technologii

Jesteśmy najbardziej zautomatyzowanym producentem opakowań w Polsce. Wszystkie maszyny biorące udział w procesie produkcji mają zainstalowane terminale komputerowe wraz z dedykowanym oprogramowaniem systemowym.

Dowiedz się więcej
  • Prepress
  • Druk
  • Wykrawanie
  • Hot-stamping
  • Okienkowanie
  • Klejenie

Laboratorium mikrobiologiczne

Laboratorium mikrobiologiczne

Bezpieczeństwo produkowanych przez nas opakowań i dbałość o dobro klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Posiadamy wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Poza ciągłym doskonaleniem procedur bezpieczeństwa, jako jeden z nielicznych producentów opakowań w Europie stworzyliśmy laboratorium badań mikrobiologicznych. Dzięki między innymi takim działaniom, spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa.


300+
wysoce wykwalifikowanych
pracowników
150+
Ton opakowań produkowanych
każdego dnia
Liderów rynku wspieramy już od wielu lat

Jesteśmy dumni z tego, że największe światowe koncerny doceniają jakość naszych opakowań. Współpraca z tak dużymi firmami to olbrzymie wyzwanie i konieczność sprostania ich wysokim wymaganiom. Mając na uwadze oczekiwania klientów, staramy się na bieżąco doskonalić nasze produkty i technologie.


Identyfikacja oczekiwań klienta

Pełna identyfikacja oczekiwań naszych Klientów,  zapewnianie im doskonałego poziomu obsługi i najwyższej jakości produktu to dla nas fundament.

Nieustanny dynamiczny rozwój

Dążymy do podejmowania co raz poważniejszych przedsięwzięć i stałej poprawy procesów realizowanych w firmie.

Atmosfera wzajemnego zaufania

Poprzez właściwe działania i odpowiednią postawę tworzymy atmosferę wzajemnego zaufania i poszanowania wśród naszych partnerów biznesowych.


Jesteśmy członkiem ECMA Polska

Jesteśmy członkiem ECMA Polska

ECMA Polska (Europejska Organizacja Producentów Opakowań Kartonowych) to Związek Pracodawców Przetwórców Kartonu i ich Dostawców. Stowarzyszenie zajmuje się tworzeniem standardów pracy oraz badaniem potencjału rynku poligraficznego i opakowań. Celem stowarzyszenia jest ochrona praw i reprezentowanie interesów zrzeszonych członków wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji rządowej, jak i również prowadzenie działalności na rzecz współpracy oraz wymiany informacji i poglądów między przetwórcami kartonu oraz osobami zainteresowanymi tą tematyką. Nasza firma przewodniczy grupie: Bezpieczeństwo Żywności.


Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne