O nas_


Aktualności

Aktualności

Chcesz być na bieżąco? Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze informacje o wydarzeniach z życia firmy. Dowiedz się w co inwestujemy i jak dbamy o systematyczny rozwój.

Dowiedz się więcej


Historia firmy

Historia firmy

Jesteśmy jedną z najstarszych firm działających w branży opakowań z tektury litej w Polsce. Nasza historia to ponad 60 lat cennych doświadczeń, a od 1991 roku funkcjonujemy jako prywatna Spółka Akcyjna.

Dowiedz się więcej


Firma

Firma

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja opakowań z tektur litych. Opakowania drukowane są w technice offsetowej, wycinane, sklejane i uszlachetniane w zależności od wymagań klientów i technicznych możliwości firmy.

Dowiedz się więcej


Polityka zrównoważonego rozwoju

Polityka zrównoważonego rozwoju

Długookresowa strategia rozwoju Karton-Pak S.A. uwzględnia prowadzenie szeroko zakrojonej polityki zrównoważonego rozwoju gospodarczego poprzez propagowanie postępu społecznego oraz uwzględnianie aspektów ochrony środowiska naturalnego w podejmowanych przez Spółkę decyzjach inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej


Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać bardzo wysoki poziom naszej działalności. Świadczą o tym otrzymane liczne wyróżnienia i tytuły. Potwierdzają one prężny rozwój naszej firmy, jej pozycję biznesową, a także są dowodem jej rynkowej wiarygodności.

Dowiedz się więcej


Dotacje unijne

Dotacje unijne

Posiadamy spore doświadczenie w korzystaniu z programów pomocowych Unii Europejskiej. Firma zrealizowała z dużym powodzeniem wiele projektów współfinansowanych zarówno ze środków przedakcesyjnych jak i funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne