Targi Drupa 2016 - kontrakt na 21,000 naświetlarkę Kodak Magnus VLF Q2400

3 czerwca w Dusseldorfie na targach Drupa, Pan Prezes Jerzy Sarama podpisał kontrakt na kolejną naświetlarkę Kodak Magnus VLF Q2400.  To wydarzenie było celebrowane jako 21,000 naświetlarka termiczna Kodak na 21 lecie wynalezienia technologii termicznej przez firmę Kodak. Jesteśmy dumni z tego, że firma Karton-Pak S.A. została uhonorowana przez światowy koncern w tak wyjątkowy sposób.Kodak celebrates 21st anniversary of Thermal CTP

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne