Akcjonariat_

Dywidenda

12.09.2022 Walne Zgromadzenie Karton-Pak Spółka Akcyjna zatwierdziło podział zysku netto za 2021 rok poprzez przeznaczenie go w całości na kapitał rezerwowy spółki.

24.08.2021 Walne Zgromadzenie Karton-Pak Spółka Akcyjna zatwierdziło podział zysku netto za 2020 rok poprzez przeznaczenie go w całości na kapitał rezerwowy spółki.

03.07.2020 Walne Zgromadzenie Karton-Pak Spółka Akcyjna zatwierdziło podział zysku netto za 2019 rok poprzez przeznaczenie go w całości na kapitał rezerwowy spółki.

Polityka przetwarzania danych osobowych

Na stronie internetowej korzystamy z plików cookies w celach zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony, a także do celów analitycznych i statystycznych. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zablokować lub ograniczyć możliwość przechowywania plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.
Administratorem Twoich danych jest Karton-Pak Spółka Akcyjna z siedzibą w Nowej Soli. Przysługuje Ci więcej informacji i praw. Możesz się z nimi zapoznać w Polityce prywatności oraz Polityce przetwarzania danych osobowych.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!
Zgłoszenie antykorupcyjne