O nas_


Historia firmy

Historia firmy

Jesteśmy jedną z najstarszych firm działających w branży opakowań z tektury litej w Polsce. Nasza historia to ponad 60 lat cennych doświadczeń, a od 1991 roku funkcjonujemy jako prywatna Spółka Akcyjna.

Dowiedz się więcej


Firma

Firma

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja opakowań z tektur litych. Opakowania drukowane są w technice offsetowej, wycinane, sklejane i uszlachetniane w zależności od wymagań klientów i technicznych możliwości firmy.

Dowiedz się więcej


Polityka zrównoważonego rozwoju

Polityka zrównoważonego rozwoju

Długookresowa strategia rozwoju Karton-Pak S.A. uwzględnia prowadzenie szeroko zakrojonej polityki zrównoważonego rozwoju gospodarczego poprzez propagowanie postępu społecznego oraz uwzględnianie aspektów ochrony środowiska naturalnego w podejmowanych przez Spółkę decyzjach inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej


Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Od samego początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać bardzo wysoki poziom naszej działalności. Świadczą o tym otrzymane liczne wyróżnienia i tytuły. Potwierdzają one prężny rozwój naszej firmy, jej pozycję biznesową, a także są dowodem jej rynkowej wiarygodności.

Dowiedz się więcej


Dotacje unijne

Dotacje unijne

Posiadamy spore doświadczenie w korzystaniu z programów pomocowych Unii Europejskiej. Firma zrealizowała z dużym powodzeniem wiele projektów współfinansowanych zarówno ze środków przedakcesyjnych jak i funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej


Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Masz pytanie? Odpowiemy!